Noutati2

• Scoala Doctorala in Biologie >>>>>> Scoala Doctorala in Ecologie

Cercetare in Biologie; Cercetare in Ecologie
4257

In 31 mai 2019 se va organiza Sesiunea Stiitifica Studenteasca a Facultatii de Biologie, editia 2019. Studentii din ciclurile de licenta, master si doctorat interesati sunt invitati sa trimita rezumatele pana la data de 15 mai 2019.

Rezumatele vor fi trimise la Prof Dr. Marieta Costache (marieta.costache@unibuc.ro) si Drd. Mirela Serban (mirey772002 yahoo.com).

Rezumatele vor fi publicate intr-un volum de rezumate la Editura Universitatii din Bucuresti. Fiecare participant la sesiune va primi un exemplat al acestui volum. Matrita rezumatului se poate accesa la acest link....

Lucrarile se vor organiza pe trei sectiuni si se vor fi prezentate in fata unui juriu format din cadre didactice. Cele mai bune lucrari din fiecare sectiune vor fi premiate.

Va multumim anticipat pentru participare.